Wszystkie produkty
-
Lotnicze światło przeszkodowe
-
Światło przeszkodowe zasilane energią słoneczną
-
Światło przeszkodowe samolotu
-
Światła lądowania dla lądowisk dla śmigłowców
-
Marine Lantern Light
-
Światła ruchome zasilane energią słoneczną
-
Światło ostrzegawcze ruchu słonecznego
-
Światła dróg kołowania na lotnisku
-
Kontroler światła przeszkodowego
-
Światła ostrzegawcze samolotu
-
Światła do helikoptera
-
Światła nawigacyjne zasilane energią słoneczną
-
LouisWysokiej jakości światła lotnicze w dobrej cenie, ludzie lubią Twoje produkty. -
JanChcę tylko podziękować za Twój profesjonalizm.
słowa kluczowe [ aviation obstruction light ] mecz 119 produkty.
Wysokiej jakości czerwone światło ciągłe IP 67 światła przeszkodowe o niskiej intensywności do wysokich budynków
| Klasyfikacja FAA: | L-810 |
|---|---|
| Rodzaj: | Światła ostrzegawcze samolotu |
| Napięcie robocze: | AC 110 V / 220 V, DC 12 V / 24 V / 48 V. |
Czerwone światło błyskowe 2000cd ICAO Solar Aviation Light dla wież o średniej intensywności
| Pobór energii: | ≤20 W. |
|---|---|
| Model: | FAA L864 / L865 Zasilane energią słoneczną światła ostrzegawcze samolotu typu B 15 km |
| Żywotność baterii: | 2 lata |
2000cd ~ 200000cd Białe słoneczne światło lotnicze typu A o wysokiej intensywności
| Rodzaj: | 2000cd ~ 200000cd Białe słoneczne światło lotnicze typu A o wysokiej intensywności |
|---|---|
| Zasilacz: | Monokrystaliczny krzemowy panel słoneczny |
| Pojemność baterii: | 12V24AH |
15 km 28W 2000cd Typ B Światło lotnicze o średniej intensywności
| Model: | 2000cd Typ B Światło lotnicze o średniej intensywności |
|---|---|
| Życie źródła światła: | > 100000 godzin |
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
Czerwona lampa błyskowa 12V 24AH 20W Światło lotnicze o średniej intensywności ICAO
| Pobór energii: | ≤20 W. |
|---|---|
| Model: | FAA L864 / L865 Zasilane energią słoneczną światła ostrzegawcze samolotu typu B 15 km |
| Żywotność baterii: | 2 lata |
2000cd Średnia intensywność 20W 15km Lampa lotnicza do wieży
| Model: | 2000cd Średnia intensywność 20W 15km Lampa lotnicza do wieży |
|---|---|
| Życie źródła światła: | > 100000 godzin |
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
5 km podwójne oświetlenie lotnicze 8 V 4 W zasilane energią słoneczną
| Tryb: | Światła lotnicze wieżowe zasilane energią słoneczną |
|---|---|
| Życie źródła światła: | > 100000 godzin |
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
FAA L810 Panel słoneczny 8V 4W Podwójne światła lotnicze do budynków
| Tryb: | FAA L810 Panel słoneczny 8V 4W Światła lotnicze do budynków |
|---|---|
| Życie źródła światła: | > 100000 godzin |
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
100000cd 12V 24AH Akumulatorowe światło ostrzegawcze o wysokiej intensywności
| Rodzaj: | 100000cd 12V 24AH Akumulatorowe światło ostrzegawcze o wysokiej intensywności |
|---|---|
| Zasilacz: | Monokrystaliczny krzemowy panel słoneczny |
| Pojemność baterii: | 12V24AH |
FAA L864 / L865 Zasilane energią słoneczną światła ostrzegawcze samolotu typu B 15 km
| Pobór energii: | ≤20 W. |
|---|---|
| Model: | FAA L864 / L865 Zasilane energią słoneczną światła ostrzegawcze samolotu typu B 15 km |
| Żywotność baterii: | 2 lata |

