Wszystkie produkty
-
Lotnicze światło przeszkodowe
-
Światło przeszkodowe zasilane energią słoneczną
-
Światło przeszkodowe samolotu
-
Światła lądowania dla lądowisk dla śmigłowców
-
Marine Lantern Light
-
Światła ruchome zasilane energią słoneczną
-
Światło ostrzegawcze ruchu słonecznego
-
Światła dróg kołowania na lotnisku
-
Kontroler światła przeszkodowego
-
Światła ostrzegawcze samolotu
-
Światła do helikoptera
-
Światła nawigacyjne zasilane energią słoneczną
-
LouisWysokiej jakości światła lotnicze w dobrej cenie, ludzie lubią Twoje produkty. -
JanChcę tylko podziękować za Twój profesjonalizm.
słowa kluczowe [ aviation obstruction light ] mecz 119 produkty.
12V 24AH Światła ostrzegawcze samolotu słonecznego o wysokiej intensywności 40 km
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Zasięg widzenia: | 40km |
| Pobór energii: | ≤40 W. |
40 km 200000cd Światła przeszkodowe o wysokiej intensywności typu A.
| Temperatura przechowywania: | -40 ℃ ~ 70 ℃ |
|---|---|
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
| Pobór energii: | ≤40 W. |
32,5cd Podwójne słoneczne światło lotnicze do budowy
| Tryb: | 32,5cd Podwójne słoneczne światło lotnicze do budowy |
|---|---|
| Życie źródła światła: | > 100000 godzin |
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
Uszczelniona bateria kwasowo-ołowiowa Kolor czerwony IP65 Światło lotnicze o średniej intensywności
| Tryb: | Światło lotnicze o średniej intensywności |
|---|---|
| Życie źródła światła: | > 100000 godzin |
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
Faa L810 Samolotowe światła przeszkodowe o niskiej intensywności 3W 5000m
| Klasyfikacja FAA: | L-810 |
|---|---|
| Rodzaj: | Światła przeszkodowe samolotu Tower Led Low Intensity |
| Napięcie robocze: | AC 110 V / 220 V, DC 12 V / 24 V / 48 V. |
10 nm programowalne morskie oświetlenie nawigacyjne do boi
| Imię: | 6-10NM morskie oświetlenie nawigacyjne zasilane energią słoneczną |
|---|---|
| Wyjście poziome: | 360 ° |
| Dywergencja pionowa: | > 8 ° |
Niska intensywność 3W 32,5cd Podwójne światło lotnicze 100Lux do wież
| Klasyfikacja FAA: | L-810 |
|---|---|
| Rodzaj: | Lotnicze światło przeszkodowe do wieży |
| Napięcie robocze: | AC 110 V / 220 V, DC 12 V / 24 V / 48 V. |
Dwukolorowe światła ostrzegawcze samolotu o średniej intensywności 20000cd
| Rozmiar instalacji: | ¢ 234 mm × M8 |
|---|---|
| Emitujący Kolor: | Biały i czerwony |
| Żywotność źródła światła: | ≥20 lat |
20NM High Intensity 350 Flashing Code Marine Navigation Lighting
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Zasięg widzenia: | 11-20NM |
| Pobór energii: | ≤20 W. |
15 km migające przenośne światło latarni morskiej 10NM
| Model: | 15 km migające przenośne światło latarni morskiej 10NM |
|---|---|
| Życie źródła światła: | > 100000 godzin |
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |

