Wszystkie produkty
-
Lotnicze światło przeszkodowe
-
Światło przeszkodowe zasilane energią słoneczną
-
Światło przeszkodowe samolotu
-
Światła lądowania dla lądowisk dla śmigłowców
-
Marine Lantern Light
-
Światła ruchome zasilane energią słoneczną
-
Światło ostrzegawcze ruchu słonecznego
-
Światła dróg kołowania na lotnisku
-
Kontroler światła przeszkodowego
-
Światła ostrzegawcze samolotu
-
Światła do helikoptera
-
Światła nawigacyjne zasilane energią słoneczną
-
LouisWysokiej jakości światła lotnicze w dobrej cenie, ludzie lubią Twoje produkty. -
JanChcę tylko podziękować za Twój profesjonalizm.
słowa kluczowe [ aviation obstruction light ] mecz 119 produkty.
Światło przeszkodowe LED o niskiej intensywności 100Lux LED 220v Podwójne światło
| klasyfikować: | FAA ICAO |
|---|---|
| Rodzaj: | Oświetlenie przeszkodowe LED o niskiej intensywności |
| Napięcie robocze: | AC186v~220V |
Białe migające światło słoneczne o wysokiej intensywności w lotnictwie
| Rodzaj: | Białe migające światło przeszkodowe w lotnictwie o wysokiej intensywności |
|---|---|
| Zasilacz: | Monokrystaliczny krzemowy panel słoneczny |
| Pojemność baterii: | 12V24AH |
Czerwone światło przeszkodowe dla lotnictwa słonecznego o średniej intensywności o długości 15 km
| Nazwa produktu: | Czerwone światło przeszkodowe dla lotnictwa słonecznego o średniej intensywności o długości 15 km |
|---|---|
| Typ Baterii: | Akumulator kwasowo-ołowiowy |
| Pojemność baterii: | 12V12AH |
Komin FPM40 DC12V Lotnicze światło przeszkodowe Dwukolorowe o średniej intensywności
| Standard FAA: | L-864 |
|---|---|
| Rodzaj: | DC12V Kominowe oświetlenie przeszkodowe |
| Napięcie: | AC 110 V / 220 V, DC 12 V / 24/48 V. |
Lotnicze światło przeszkodowe typu B o średniej intensywności
| Nazwa produktu: | Lotnicze światło przeszkodowe typu B o średniej intensywności |
|---|---|
| Żywotność źródła światła: | > 100000 godzin |
| Zasilacz: | Wysokowydajny panel słoneczny klasy A. |
Lotnicze światło przeszkodowe o średniej intensywności 20W 12V 9AH
| Tryb: | Lotnicze światło przeszkodowe o średniej intensywności 20W 12V 9AH |
|---|---|
| Życie źródła światła: | > 100000 godzin |
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
32,5cd Podwójna głowica FAA L810 Lotnicza lampa przeszkodowa
| Klasyfikacja FAA: | L-810 |
|---|---|
| Rodzaj: | 32,5cd Podwójna głowica FAA L810 Lotnicza lampa przeszkodowa |
| Napięcie robocze: | AC 110 V / 220 V, DC 12 V / 24 V / 48 V. |
IP67 FAA L810 AC220V Lotnicze światło przeszkodowe LED
| Klasyfikacja FAA: | L-810 |
|---|---|
| Rodzaj: | IP67 FAA L810 AC220V Lotnicze światło przeszkodowe LED |
| Napięcie robocze: | AC 110 V / 220 V, DC 12 V / 24 V / 48 V. |
2000cd Przeszkodowe światło lotnicze średniej intensywności
| Standard FAA: | L-864 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | 2000cd Przeszkodowe światło lotnicze średniej intensywności |
| Napięcie: | AC 110 V / 220 V, DC 12 V / 24/48 V. |
FAA L-867 Lotnicze światło przeszkodowe o dużej intensywności
| Standard FAA: | L-867 |
|---|---|
| Rodzaj: | FAA L-867 Lotnicze światło przeszkodowe o dużej intensywności |
| Napięcie: | AC 110 V / 220 V, DC 12 V / 24/48 V. |

