Wszystkie produkty
-
Lotnicze światło przeszkodowe
-
Światło przeszkodowe zasilane energią słoneczną
-
Światło przeszkodowe samolotu
-
Światła lądowania dla lądowisk dla śmigłowców
-
Marine Lantern Light
-
Światła ruchome zasilane energią słoneczną
-
Światło ostrzegawcze ruchu słonecznego
-
Światła dróg kołowania na lotnisku
-
Kontroler światła przeszkodowego
-
Światła ostrzegawcze samolotu
-
Światła do helikoptera
-
Światła nawigacyjne zasilane energią słoneczną
-
LouisWysokiej jakości światła lotnicze w dobrej cenie, ludzie lubią Twoje produkty. -
JanChcę tylko podziękować za Twój profesjonalizm.
słowa kluczowe [ aviation obstruction light ] mecz 119 produkty.
Błyskające białe światło przeszkodowe samolotu 20000cd 100000cd o wysokiej intensywności
| Rodzaj: | Błyskające białe światło przeszkodowe samolotu 20000cd 100000cd o wysokiej intensywności |
|---|---|
| Zasilacz: | Monokrystaliczny krzemowy panel słoneczny |
| Pojemność baterii: | 12V24AH |
Akumulator 12V 26AH 28W Zasilany energią słoneczną oświetlenie przeszkodowe do wież telekomunikacyjnych
| Model: | oświetlenie przeszkodowe dla wież telekomunikacyjnych |
|---|---|
| Życie źródła światła: | > 100000 godzin |
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
Migające 15-kilometrowe światło przeszkodowe typu B 15 W.
| Model: | Migające 15-kilometrowe światło przeszkodowe typu B 15 W. |
|---|---|
| Życie źródła światła: | > 100000 godzin |
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
Akumulator 12V 24AH Przenośne światło przeszkodowe samolotu 40W o wysokiej intensywności
| Rodzaj: | Światło przeszkodowe samolotu o dużej intensywności |
|---|---|
| Zasilacz: | Monokrystaliczny krzemowy panel słoneczny |
| Pojemność baterii: | 12V24AH |
Czerwone lotnicze światło przeszkodowe o średniej intensywności typu B.
| Funkcja opcjonalna: | Synchronizacja GPS |
|---|---|
| Rozmiar instalacji: | ¢ 145 mm × M11 (3 szt.) |
| Żywotność panelu słonecznego: | > 30 lat |
Maksymalne obciążenie 5KW Kontroler światła przeszkodowego SUS304 Shell
| Materiał powłoki: | SUS304 |
|---|---|
| stopień ochrony odgromowej: | Imax (8/20) 40KA |
| Maksymalne obciążenie: | 5 kW |
15 km 16,5 V Czerwone światło przeszkodowe 2000cd o średniej intensywności
| Tryb: | Światło przeszkodowe o średniej intensywności |
|---|---|
| Życie źródła światła: | > 100000 godzin |
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
Lotnicze, wielokierunkowe światła przeszkodowe o wysokiej intensywności
| Nazwa produktu: | Lotnicze, wielokierunkowe światła przeszkodowe o wysokiej intensywności |
|---|---|
| Standard FAA: | L-856 |
| Natężenie światła: | 2000cd ~ 100000cd (± 25%) |
2000cd Średnia intensywność 20FPM Solar Aviation Tower Light FAA
| Model: | L856 Solar Aviation Tower Light |
|---|---|
| Życie źródła światła: | > 100000 godzin |
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
Anti Collision FAA DC12V DC48V LED Światło lotnicze dla budynku
| Produkcja: | Przeciwkolizyjne światło przeszkodowe w samolocie |
|---|---|
| Rodzaj: | GS-LI / B |
| Napięcie robocze: | DC12-48V |

