Wszystkie produkty
-
Lotnicze światło przeszkodowe
-
Światło przeszkodowe zasilane energią słoneczną
-
Światło przeszkodowe samolotu
-
Światła lądowania dla lądowisk dla śmigłowców
-
Marine Lantern Light
-
Światła ruchome zasilane energią słoneczną
-
Światło ostrzegawcze ruchu słonecznego
-
Światła dróg kołowania na lotnisku
-
Kontroler światła przeszkodowego
-
Światła ostrzegawcze samolotu
-
Światła do helikoptera
-
Światła nawigacyjne zasilane energią słoneczną
-
LouisWysokiej jakości światła lotnicze w dobrej cenie, ludzie lubią Twoje produkty. -
JanChcę tylko podziękować za Twój profesjonalizm.
słowa kluczowe [ aviation obstruction light ] mecz 119 produkty.
FAA 750W 200000cd Migające światło ostrzegawcze samolotu IP66
| Klasyfikacja FAA: | L-857 |
|---|---|
| Model: | GS-HI / O |
| Napięcie: | AC220 V. |
Światła ostrzegawcze samolotu typu A o wysokiej intensywności 60 W i 200 ms
| Standard FAA: | L-867 |
|---|---|
| Rodzaj: | Światła ostrzegawcze samolotu typu A o wysokiej intensywności 60 W i 200 ms |
| Napięcie: | AC 110 V / 220 V, DC 12 V / 24/48 V. |
Dwugłowicowe oświetlenie ostrzegawcze samolotu FAA L810 IP67 na wieżach
| Klasyfikacja FAA: | L-810 |
|---|---|
| Rodzaj: | oświetlenie ostrzegawcze samolotu na wieżach |
| Napięcie robocze: | AC 110 V / 220 V, DC 12 V / 24 V / 48 V. |
IP67 32,5cd Lotnicze światła ostrzegawcze LED 100Lux Ochrona przeciwprzepięciowa
| Klasyfikacja FAA: | L-810 |
|---|---|
| Rodzaj: | GS-LI / B GS-LI / A |
| Napięcie robocze: | AC 85 V ~ 264 V. |
3.2V3.3AH 300LUX 2W Solar Inland Marine Lantern Phosphate Battery
| Żywotność panelu słonecznego: | > 20 lat |
|---|---|
| Żywotność baterii: | > 5 lat |
| Moc paneli słonecznych: | 2 W. |
czerwona lampa błyskowa L865 średniej intensywności zasilana energią słoneczną lotnicza lampa przeszkodowa światło przeszkodowe samolotu;
| Nazwa produktu: | światło przeszkodowe w lotnictwie, |
|---|---|
| Typ Baterii: | kwas ołowiowy |
| Pojemność baterii: | 12V114AH |
50HZ Anti Interference 5KW AC120V Kontroler światła lotniczego
| Typ modelu: | 50HZ Anti Interference 5KW AC120V Kontroler światła lotniczego |
|---|---|
| Zasilanie znamionowe: | AC120V (± 10%) |
| Częstotliwość znamionowa mocy: | 50 Hz - 60 Hz |
Kontroler oświetlenia lotniczego SUS304 Shell GS-OC / Z
| Typ modelu: | Kontroler oświetlenia lotniczego |
|---|---|
| Zasilanie znamionowe: | AC120V (± 10%) |
| Częstotliwość znamionowa mocy: | 50 Hz - 60 Hz |
Przenośne światło ostrzegawcze przeszkody słonecznej typu A 16,5 V 20 km 20 W.
| Rodzaj: | Przenośne światło ostrzegawcze przeszkody słonecznej typu A 16,5 V 20 km 20 W. |
|---|---|
| Zasilacz: | Monokrystaliczny krzemowy panel słoneczny |
| Pojemność baterii: | 12V24AH |
20W Światło ostrzegawcze o średniej intensywności 2000 cd
| Rodzaj: | 20W Światło ostrzegawcze o średniej intensywności 2000 cd |
|---|---|
| Zasilacz: | Monokrystaliczny krzemowy panel słoneczny |
| Pojemność baterii: | 12V24AHc |

