Wszystkie produkty
-
Lotnicze światło przeszkodowe
-
Światło przeszkodowe zasilane energią słoneczną
-
Światło przeszkodowe samolotu
-
Światła lądowania dla lądowisk dla śmigłowców
-
Marine Lantern Light
-
Światła ruchome zasilane energią słoneczną
-
Światło ostrzegawcze ruchu słonecznego
-
Światła dróg kołowania na lotnisku
-
Kontroler światła przeszkodowego
-
Światła ostrzegawcze samolotu
-
Światła do helikoptera
-
Światła nawigacyjne zasilane energią słoneczną
-
LouisWysokiej jakości światła lotnicze w dobrej cenie, ludzie lubią Twoje produkty. -
JanChcę tylko podziękować za Twój profesjonalizm.
słowa kluczowe [ aviation obstruction light ] mecz 119 produkty.
Zdalne monitorowanie 15W IP68 6NM Światła morskie zasilane energią słoneczną
| Żywotność panelu słonecznego: | > 30 lat |
|---|---|
| Wyjście poziome: | 360 ° |
| Dywergencja pionowa: | > 8 ° |
10NM 15NM 20NM Światła nawigacyjne zasilane energią słoneczną
| Rodzaj: | 10NM 20NM Światła nawigacyjne zasilane energią słoneczną |
|---|---|
| Zasilacz: | Monokrystaliczny krzemowy panel słoneczny |
| Pojemność baterii: | 12V24AH |
Zdalne monitorowanie 15W 6NM Światła nawigacyjne zasilane energią słoneczną
| Imię: | Zdalne monitorowanie 15W 6NM Światła nawigacyjne zasilane energią słoneczną |
|---|---|
| Żywotność LED: | > 100000 godzin |
| Opcjonalny kolor emitujący: | Czerwony, żółty, zielony, niebieski, biały |
Pilot na podczerwień 7NM Solar Marine Oświetlenie nawigacyjne 6W
| Imię: | 7NM morskie oświetlenie nawigacyjne zasilane energią słoneczną |
|---|---|
| Wyjście poziome: | 360 ° |
| Dywergencja pionowa: | > 8 ° |
RS232 12v Akumulatorowe światło ostrzegawcze barki słonecznej 300LUX
| Żywotność panelu słonecznego: | > 30 lat |
|---|---|
| Wyjście poziome: | 360 ° |
| Dywergencja pionowa: | > 8 ° |
16,5 V 20 km Światło ostrzegawcze o średniej intensywności 20 W.
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
|---|---|
| Zasięg widzenia: | 20 km |
| Pobór energii: | ≤20 W. |
Regulowana lampą błyskową 3W 32,5cd Wieża przeszkodowa LED Light ICAO L810 IP67
| Klasyfikacja FAA: | L-810 |
|---|---|
| Rodzaj: | Czerwone światło ledowe ze stałą regulacją lampy błyskowej |
| Napięcie robocze: | AC 110 V / 220 V, DC 12 V / 24 V / 48 V. |
Światło ostrzegawcze samolotu o średniej intensywności 40W 2000cd 100Lux
| Standard FAA: | L-864/865 |
|---|---|
| Imię: | Światło ostrzegawcze samolotu typu A o średniej intensywności |
| Napięcie: | AC 110 V / 220 V, DC 12 V / 24/48 V. |
Zasilane energią słoneczną 5 km 4W 8V Podwójne światło lotnicze do wież
| Zasięg widzenia: | <5 km |
|---|---|
| Moc paneli słonecznych: | 4 W. |
| Żywotność baterii: | > 3 lata |
Odporne na korozję 100cd LED Światła ostrzegawcze samolotu Aluminiowa podstawa
| Klasyfikacja FAA: | L-810 |
|---|---|
| Rodzaj: | GS-LI / B |
| Napięcie robocze: | AC 85 V ~ 264 V. |

