Wszystkie produkty
-
Lotnicze światło przeszkodowe
-
Światło przeszkodowe zasilane energią słoneczną
-
Światło przeszkodowe samolotu
-
Światła lądowania dla lądowisk dla śmigłowców
-
Marine Lantern Light
-
Światła ruchome zasilane energią słoneczną
-
Światło ostrzegawcze ruchu słonecznego
-
Światła dróg kołowania na lotnisku
-
Kontroler światła przeszkodowego
-
Światła ostrzegawcze samolotu
-
Światła do helikoptera
-
Światła nawigacyjne zasilane energią słoneczną
-
LouisWysokiej jakości światła lotnicze w dobrej cenie, ludzie lubią Twoje produkty. -
JanChcę tylko podziękować za Twój profesjonalizm.
słowa kluczowe [ aviation obstruction light ] mecz 119 produkty.
FAA Flash Stała regulowana 32,5CD Solar Led Tower przeszkoda przeszkodowa
| Model nr: | Oświetlenie przeszkodowe 32.5CD Solar Led Tower |
|---|---|
| Tryb pracy: | Flash i stały |
| Zasilacz: | Monokrystaliczny krzemowy panel słoneczny |
Światło przeszkodowe o niskiej intensywności 2W 3.3AH 300LUX
| Model: | 5-kilometrowe czerwone światło przeszkodowe 2W 5,5V o niskiej intensywności |
|---|---|
| Żywotność źródła światła: | > 100000 godzin |
| Zasilacz: | Monokrystaliczny krzemowy panel słoneczny |
Stałe palące się światło przeszkodowe LED 200cd
| Wyjście poziome: | 360 ° |
|---|---|
| Natężenie światła: | ≥200cd |
| Tryb pracy: | Ciągłe palenie |
Wodoodporne podwójne światła przeszkodowe 3W IP67 32,5cd do wież
| Klasyfikacja FAA: | L-810 |
|---|---|
| Rodzaj: | IP67 Wodoodporne podwójne światła przeszkodowe do wież |
| Napięcie robocze: | AC 110 V / 220 V, DC 12 V / 24 V / 48 V. |
3W AC120V ICAO Czerwone migające światło LED lotnictwa do wież
| Klasyfikacja FAA: | L-810 |
|---|---|
| Rodzaj: | ICAO AC120V Czerwone migające światło LED lotnictwa o niskiej intensywności do wież |
| Napięcie robocze: | AC 110 V / 220 V, DC 12 V / 24 V / 48 V. |
Światło lotnicze o niskiej intensywności IP68 3W do oświetlenia przeszkodowego wieży
| Klasyfikacja FAA: | L-810 |
|---|---|
| Rodzaj: | GS-LI / B GS-LI / A |
| Napięcie robocze: | AC 85 V ~ 264 V. |
Podwójna lampa przeszkodowa typu B w samolocie LED z odpornością na uderzenia .
| Klasyfikacja FAA: | L-810 |
|---|---|
| Rodzaj: | Niska intensywność typu B |
| Napięcie robocze: | DC 12 V / 24 V / 48 V. |
2000cd Typ A 40W Białe światło przeszkodowe samolotu do wieży
| Standard FAA: | L-865 |
|---|---|
| Rodzaj: | GS-MI / F |
| Napięcie: | AC 110 V / 220 V, DC 12 V / 24/48 V. |
Czerwony stały AC220V 60Hz 32cd Tower Aviation Light LED o niskiej intensywności In
| Klasyfikacja FAA: | L-810 |
|---|---|
| Rodzaj: | Światła ostrzegawcze samolotu |
| Napięcie robocze: | AC 220V lub AC110V |
ICAO Światło sygnalizacyjne wieży lotniczej 3W o niskiej intensywności 10cd
| Klasyfikacja FAA: | L-810 |
|---|---|
| Imię: | Światła przeszkodowe na lotnisku |
| Napięcie robocze: | AC 85 V ~ 264 V. |

