Wszystkie produkty
-
Lotnicze światło przeszkodowe
-
Światło przeszkodowe zasilane energią słoneczną
-
Światło przeszkodowe samolotu
-
Światła lądowania dla lądowisk dla śmigłowców
-
Marine Lantern Light
-
Światła ruchome zasilane energią słoneczną
-
Światło ostrzegawcze ruchu słonecznego
-
Światła dróg kołowania na lotnisku
-
Kontroler światła przeszkodowego
-
Światła ostrzegawcze samolotu
-
Światła do helikoptera
-
Światła nawigacyjne zasilane energią słoneczną
-
LouisWysokiej jakości światła lotnicze w dobrej cenie, ludzie lubią Twoje produkty. -
JanChcę tylko podziękować za Twój profesjonalizm.
słowa kluczowe [ aviation obstruction light ] mecz 119 produkty.
FAA L-865 Typ A 40W Wieża przeszkodowa dla lotnictwa
| Standard FAA: | L-865 |
|---|---|
| Rodzaj: | FAA L-865 Typ A 40W Wieża przeszkodowa dla lotnictwa |
| Napięcie: | AC 110 V / 220 V, DC 12 V / 24/48 V. |
Podwójne światło przeszkodowe dla lotnictwa o średnicy 255 mm 2000cd
| Standard FAA: | L-864 |
|---|---|
| Rodzaj: | Podwójne światło przeszkodowe dla lotnictwa 2000cd |
| Napięcie: | AC 110 V / 220 V, DC 12 V / 24/48 V. |
FAA L-867 Lotnicze światło przeszkodowe o dużej intensywności
| Standard FAA: | L-867 |
|---|---|
| Rodzaj: | FAA L-867 Lotnicze światło przeszkodowe o dużej intensywności |
| Napięcie: | AC 110 V / 220 V, DC 12 V / 24/48 V. |
Światło przeszkodowe dla lotnictwa słonecznego o niskiej intensywności 300LUX IEC 32CD
| Model nr: | Czerwone światło przeszkodowe dla lotnictwa zasilane energią słoneczną |
|---|---|
| Żywotność źródła światła: | > 100000 godzin |
| Zasilacz: | Monokrystaliczny krzemowy panel słoneczny |
GS-LI / D Podwójne AC110V 220V Lotnicze światło przeszkodowe do wieży
| Klasyfikacja FAA: | L-810 |
|---|---|
| Rodzaj: | Lotnicze światło przeszkodowe do wieży |
| Napięcie robocze: | AC 110 V / 220 V, DC 12 V / 24 V / 48 V. |
Czerwone światło przeszkodowe dla lotnictwa zasilane energią słoneczną
| Model nr: | Czerwone światło przeszkodowe dla lotnictwa zasilane energią słoneczną |
|---|---|
| Żywotność źródła światła: | > 100000 godzin |
| Zasilacz: | Monokrystaliczny krzemowy panel słoneczny |
FAA L-864 Lotnicze światło przeszkodowe o średniej intensywności
| Standard FAA: | L-864 |
|---|---|
| Rodzaj: | FAA L-864 Lotnicze światło przeszkodowe o średniej intensywności |
| Napięcie: | AC 110 V / 220 V, DC 12 V / 24/48 V. |
Lotnicze światło przeszkodowe o średniej intensywności 20000CD 40 W.
| Standard FAA: | L-864/865 |
|---|---|
| Imię: | Światło ostrzegawcze samolotu typu A o średniej intensywności |
| Napięcie: | AC 110 V / 220 V, DC 12 V / 24/48 V. |
ICAO Red Steady Light IP68 Lotnicze światło przeszkodowe o niskiej intensywności
| Klasyfikacja FAA: | L-810 |
|---|---|
| Rodzaj: | GS-LI / B GS-LI / A |
| Napięcie robocze: | AC 85 V ~ 264 V. |
Odbij strukturę 32cd LED przeszkodowe światła lotnicze z fotokomórką
| Klasyfikacja FAA: | L-810 |
|---|---|
| Rodzaj: | GS-LI / B GS-LI / A |
| Napięcie robocze: | AC 220 V. |

