Wszystkie produkty
-
Lotnicze światło przeszkodowe
-
Światło przeszkodowe zasilane energią słoneczną
-
Światło przeszkodowe samolotu
-
Światła lądowania dla lądowisk dla śmigłowców
-
Marine Lantern Light
-
Światła ruchome zasilane energią słoneczną
-
Światło ostrzegawcze ruchu słonecznego
-
Światła dróg kołowania na lotnisku
-
Kontroler światła przeszkodowego
-
Światła ostrzegawcze samolotu
-
Światła do helikoptera
-
Światła nawigacyjne zasilane energią słoneczną
-
LouisWysokiej jakości światła lotnicze w dobrej cenie, ludzie lubią Twoje produkty. -
JanChcę tylko podziękować za Twój profesjonalizm.
słowa kluczowe [ aviation obstruction light ] mecz 119 produkty.
32,5cd 3W Podwójne światło przeszkodowe dla lotnictwa IP67 o niskiej intensywności
| Dywergencja pionowa: | 10 ° |
|---|---|
| Wyjście poziome: | 360 ° |
| Natężenie światła: | Typ B ≥32,5cd Typ A ≥10cd |
AC120V Kontroler światła przeszkodowego w lotnictwie o niskiej intensywności
| Zasilanie znamionowe: | AC120V (± 10%) |
|---|---|
| Częstotliwość znamionowa mocy: | 50 Hz - 60 Hz |
| Pobór energii: | 5 W. |
Światło przeszkodowe 2W zasilane energią słoneczną
| Nazwa produktu: | Światło przeszkodowe 2W zasilane energią słoneczną |
|---|---|
| Żywotność źródła światła: | > 100000 godzin |
| Zasilacz: | Monokrystaliczny krzemowy panel słoneczny |
12V 14AH 15W Solarna przenośna lampa przeszkodowa 15 km
| Model: | 12V 14AH 15W Solarna przenośna lampa przeszkodowa 15 km |
|---|---|
| Życie źródła światła: | > 100000 godzin |
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
Klosz PC 32,5cd AC220V Lotnicze światło przeszkodowe o niskiej intensywności
| Klasyfikacja FAA: | L-810 |
|---|---|
| Rodzaj: | 32,5cd czerwone światło przeszkodowe o niskiej intensywności do wież |
| Napięcie robocze: | AC 110 V / 220 V, DC 12 V / 24 V / 48 V. |
32,5cd Światło przeszkodowe na lotnisku o niskiej intensywności 3W do budynków wysokiego wzrostu
| Klasyfikacja FAA: | L-810 |
|---|---|
| Rodzaj: | Podwójne czerwone światło przeszkodowe o niskiej intensywności 32cd |
| Napięcie robocze: | AC 110 V / 220 V, DC 12 V / 24 V / 48 V. |
Światło przeszkodowe o średniej intensywności, typ A, 20 W.
| Rodzaj: | Światło przeszkodowe o średniej intensywności, typ A, 20 W. |
|---|---|
| Zasilacz: | Monokrystaliczny krzemowy panel słoneczny |
| Pojemność baterii: | 12V24AH |
20W dwukolorowe światło przeszkodowe AC110V AC220V samolotu
| Standard FAA: | L-864 |
|---|---|
| Rodzaj: | Dwukolorowe światło przeszkodowe samolotu |
| Napięcie: | AC 110 V / 220 V, DC 12 V / 24/48 V. |
Słoneczne światło przeszkodowe o średniej intensywności typu B.
| Nazwa produktu: | Słoneczne światło przeszkodowe o średniej intensywności typu B. |
|---|---|
| Życie źródła światła: | > 100000 godzin |
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
40-kilometrowe światło przeszkodowe o wysokiej intensywności zasilane energią słoneczną
| Rodzaj: | 40-kilometrowe światło przeszkodowe o wysokiej intensywności zasilane energią słoneczną |
|---|---|
| Zasilacz: | Monokrystaliczny krzemowy panel słoneczny |
| Pojemność baterii: | 12V24AH |

