Wszystkie produkty
-
Lotnicze światło przeszkodowe
-
Światło przeszkodowe zasilane energią słoneczną
-
Światło przeszkodowe samolotu
-
Światła lądowania dla lądowisk dla śmigłowców
-
Marine Lantern Light
-
Światła ruchome zasilane energią słoneczną
-
Światło ostrzegawcze ruchu słonecznego
-
Światła dróg kołowania na lotnisku
-
Kontroler światła przeszkodowego
-
Światła ostrzegawcze samolotu
-
Światła do helikoptera
-
Światła nawigacyjne zasilane energią słoneczną
-
LouisWysokiej jakości światła lotnicze w dobrej cenie, ludzie lubią Twoje produkty. -
JanChcę tylko podziękować za Twój profesjonalizm.
słowa kluczowe [ aviation obstruction light ] mecz 119 produkty.
32,5cd / 10cd FAA L-810 Podwójne oświetlenie ostrzegawcze samolotu do wież
| Klasyfikacja FAA: | L-810 |
|---|---|
| Rodzaj: | FAA L-810 Podwójne oświetlenie ostrzegawcze samolotu do wież |
| Napięcie robocze: | AC 110 V / 220 V, DC 12 V / 24 V / 48 V. |
Wieża solarna o średniej intensywności miga czerwonymi światłami
| Rodzaj: | Wieża solarna o średniej intensywności miga czerwonymi światłami |
|---|---|
| Żywotność źródła światła: | > 100000 godzin |
| Zasilacz: | Wysokowydajny panel słoneczny klasy A. |
Kierunkowe jasne światła ostrzegawcze samolotu IP65 dla głowicy Tower Dual
| Klasyfikacja FAA: | L-810 |
|---|---|
| Rodzaj: | Dwugłowicowe światło lotnicze |
| Napięcie robocze: | AC 110 V / 220 V. |
15 km Zasilane energią słoneczną światła ostrzegawcze samolotu 20 W IP65
| Moc paneli słonecznych: | 6wx4 |
|---|---|
| Żywotność baterii: | 2 lata |
| Typ Baterii: | Akumulator kwasowo-ołowiowy |
Niska intensywność 5 km 14AH Solar Beacon Light 3W do budynków
| Imię: | Światło przeszkodowe Solar Tower |
|---|---|
| Zasilacz: | Monokrystaliczny krzemowy panel słoneczny |
| Pojemność baterii: | 12V14AH |
FAA ICAO Red Flash 32cd AC110V Samoloty ostrzegawcze dla żelaznej wieży
| Klasyfikacja FAA: | L-810 |
|---|---|
| Rodzaj: | Światło ostrzegawcze samolotu 32cd do żelaznej wieży |
| Napięcie robocze: | AC110V / 220V |
300LUX IP67 20CD Fotokomórka do oświetlenia lotniczego zasilana energią słoneczną
| Wyjście poziome: | 360 ° |
|---|---|
| Dywergencja pionowa: | > 10 ° |
| Żywotność panelu słonecznego: | > 20 lat |
L-864 Czerwone migające 2000cd 14AH Solarne światło lotnicze 20W
| Tryb: | Słoneczne światło lotnicze o średniej intensywności |
|---|---|
| Życie źródła światła: | > 100000 godzin |
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
12 V 5 km czerwone światło ostrzegawcze zasilane energią słoneczną hurtowo
| Model nr.: | Czerwone światło przeszkodowe samolotu zasilane energią słoneczną |
|---|---|
| Żywotność źródła światła: | > 100000 godzin |
| Zasilacz: | Monokrystaliczny krzemowy panel słoneczny |
ICAO IP65 Ledowe światło ostrzegawcze samolotu Biała lampa błyskowa do wież
| Klasyfikacja FAA: | L-857 |
|---|---|
| Model: | GS-HI / O |
| Napięcie: | AC220 V. |

