Wszystkie produkty
-
Lotnicze światło przeszkodowe
-
Światło przeszkodowe zasilane energią słoneczną
-
Światło przeszkodowe samolotu
-
Światła lądowania dla lądowisk dla śmigłowców
-
Marine Lantern Light
-
Światła ruchome zasilane energią słoneczną
-
Światło ostrzegawcze ruchu słonecznego
-
Światła dróg kołowania na lotnisku
-
Kontroler światła przeszkodowego
-
Światła ostrzegawcze samolotu
-
Światła do helikoptera
-
Światła nawigacyjne zasilane energią słoneczną
-
LouisWysokiej jakości światła lotnicze w dobrej cenie, ludzie lubią Twoje produkty. -
JanChcę tylko podziękować za Twój profesjonalizm.
słowa kluczowe [ aviation obstruction light ] mecz 119 produkty.
3W 32CD LED wieża telekomunikacyjna o niskiej intensywności światło ostrzegawcze dla lotnictwa
| Klasyfikacja FAA: | L-810 |
|---|---|
| Rodzaj: | Światła ostrzegawcze samolotu FAA L810 |
| Napięcie robocze: | DC 12V/24V/48V |
32,5cd Migające światła ostrzegawcze samolotu FAA L810 o niskiej intensywności
| Klasyfikacja FAA: | L-810 |
|---|---|
| Rodzaj: | 32,5cd Migające światła ostrzegawcze samolotu FAA L810 o niskiej intensywności |
| Napięcie robocze: | AC 110 V / 220 V, DC 12 V / 24 V / 48 V. |
Kontroler światła lotniczego o niskiej intensywności
| Zasilanie znamionowe: | AC120V (± 10%) |
|---|---|
| Częstotliwość znamionowa mocy: | 50 Hz - 60 Hz |
| Pobór energii: | 5 W. |
10NM Światła morskie nawigacyjne zasilane energią słoneczną
| Nazwa produktu: | 10NM Światła morskie nawigacyjne zasilane energią słoneczną |
|---|---|
| Życie źródła światła: | > 100000 godzin |
| Źródło światła: | DOPROWADZIŁO |
1-6nm Solar Boat 12V14AH Marine Navigation Lantern 300LUX
| Żywotność panelu słonecznego: | > 30 lat |
|---|---|
| Wyjście poziome: | 360 ° |
| Dywergencja pionowa: | > 8 ° |
IALA 12-20NM Zasilana energią słoneczną latarnia nawigacyjna Sea Boja
| Rodzaj: | 10NM 20NM Światła nawigacyjne zasilane energią słoneczną |
|---|---|
| Zasilacz: | Monokrystaliczny krzemowy panel słoneczny |
| Pojemność baterii: | 12V24AH |
1,5 m 2,5 m 3 m 5 m Windsock dla helikopterów
| Opcjonalne napięcie zasilania: | DC12V, AC120V, AC220V |
|---|---|
| Temperatura otoczenia: | -40 ℃ ~ 85 ℃ |
| Wilgotność otoczenia: | ≤95% |
304 osłona przeciwwiatrowa / latarnia kierunkowa wiatru / stożek wiatru ze stali nierdzewnej
| Średnica: | Dostosowane |
|---|---|
| Wysokość: | Dostosowane |
| Materiał masztu: | Stal nierdzewna SUS 304 |
Sfera ostrzegawcza samolotu o współczynniku odbicia 600 mm
| Model: | Sfera ostrzegawcza samolotu o współczynniku odbicia 600 mm |
|---|---|
| Całkowity rozmiar: | 600 mm × 741,5 mm × 600 mm |
| Rozmiar instalacji: | Dostosuj do przewodu 35 mm ~ 150 m ㎡ |

