Wszystkie produkty
-
Lotnicze światło przeszkodowe
-
Światło przeszkodowe zasilane energią słoneczną
-
Światło przeszkodowe samolotu
-
Światła lądowania dla lądowisk dla śmigłowców
-
Marine Lantern Light
-
Światła ruchome zasilane energią słoneczną
-
Światło ostrzegawcze ruchu słonecznego
-
Światła dróg kołowania na lotnisku
-
Kontroler światła przeszkodowego
-
Światła ostrzegawcze samolotu
-
Światła do helikoptera
-
Światła nawigacyjne zasilane energią słoneczną
-
LouisWysokiej jakości światła lotnicze w dobrej cenie, ludzie lubią Twoje produkty. -
JanChcę tylko podziękować za Twój profesjonalizm.
słowa kluczowe [ aviation obstruction light ] mecz 119 produkty.
Lotnicza lampa przeszkodowa 3W z podwójną głowicą 32,5cd
| Dywergencja pionowa: | 10 ° |
|---|---|
| Wyjście poziome: | 360 ° |
| Natężenie światła: | Typ B ≥32,5cd Typ A ≥10cd |
Obiektyw PC 20000cd Lekka przeszkoda lotnicza Średnia intensywność do komina
| Standard FAA: | L-864/865 |
|---|---|
| Rodzaj: | Średnia intensywność 40W Jasne białe migające światła na wieży |
| Napięcie: | AC 110 V / 220 V, DC 12 V / 24/48 V. |
AC220V 20000cd Samoloty Lampy przeszkodowe o wysokiej intensywności do wież
| Standard FAA: | L-864/865 |
|---|---|
| Rodzaj: | Średnia intensywność 40W Jasne białe migające światła na wieży |
| Napięcie: | AC 110 V / 220 V, DC 12 V / 24/48 V. |
6,4 V 6AH Bateria 6 W Zasilana energią słoneczną dioda LED pomaga w oświetleniu nawigacyjnym
| Rodzaj: | LED pomaga w oświetleniu nawigacyjnym |
|---|---|
| Żywotność źródła światła: | > 100000 godzin |
| Zasilacz: | Wysokowydajny panel słoneczny klasy A. |
200cd 7.4V 10AH Zasilane energią słoneczną światło przeszkodowe Litowo-żelazne SGS
| Rodzaj: | Bateria litowo-żelazna wbudowana w przeszkodowe światła słoneczne |
|---|---|
| Żywotność źródła światła: | > 100000 godzin |
| Zasilacz: | Wysokowydajny panel słoneczny klasy A. |
Stałe palące się światło przeszkodowe LED 15W 200cd
| klasyfikować: | L-810 |
|---|---|
| Rodzaj: | Stałe palące się światło przeszkodowe LED 15W 200cd |
| Zasilacz: | AC 110 V / 220 V, DC 12 V / 24/48 V. |
Podwójne czerwone światło przeszkodowe samolotu 32cd 50Lux 3W
| Klasyfikacja FAA: | L-810 |
|---|---|
| Rodzaj: | Podwójne czerwone światło przeszkodowe o niskiej intensywności 32cd |
| Napięcie robocze: | AC 110 V / 220 V, DC 12 V / 24 V / 48 V. |
Migające światło przeszkodowe samolotu DC12V / 24V o średniej intensywności
| Standard FAA: | L-864 |
|---|---|
| Rodzaj: | Migające światło przeszkodowe samolotu DC12V / 24V o średniej intensywności |
| Napięcie: | AC 110 V / 220 V, DC 12 V / 24/48 V. |
Miga 40 razy / min 60W Światło przeszkodowe samolotu o wysokiej intensywności
| Standard FAA: | L-867 |
|---|---|
| Rodzaj: | Światło przeszkodowe samolotu o dużej intensywności |
| Napięcie: | AC 110 V / 220 V, DC 12 V / 24/48 V. |
3W Światła ostrzegawcze dla lotnictwa o niskiej intensywności 32,5cd do wysokich budynków
| Klasyfikacja FAA: | L-810 |
|---|---|
| Rodzaj: | Światła ostrzegawcze samolotu |
| Napięcie robocze: | AC 110 V / 220 V, DC 12 V / 24 V / 48 V. |

